4 Meble biurowe Must Haves w minimalistycznym biurze

Słowo "minimalistyczny" sugeruje, że tak naprawdę nie masz wiele w tej konkretnej przestrzeni. Ale kiedy pracujesz w biurze, potrzebujesz pewnej ilości mebli biurowych, aby móc wykonywać swoją pracę. Nie można naprawdę siedzieć na podłodze z laptopem i być wygodne, prawda?

Kiedy ludzie decydują się na minimalistyczną trasę biurową, często napotykają na mur dość szybko. Nie są pewni, jak go udekorować i upewnić się, że pozostają w ramach briefu. Ale w minimalizmie nie ma żadnych zasad. Chodzi po prostu o to, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, którą masz, ale skalowanie z powrotem, tak aby zmniejszyć ilość odpadów. Nie chodzi o to, aby mieć zero w przestrzeni i sprawić, że będzie ona wyglądać na gołą! Istnieje wiele minimalistycznych pomysłów na projekt biura, które faktycznie zawierają kolor i przechowywanie - chodzi tylko o to, aby być sprytnym z tym, jak go używać.

Aby dać Ci kilka pomysłów na to, jak może wyglądać Twoja minimalistyczna przestrzeń, sprawdźmy cztery meble biurowe, które trzeba mieć w biurze tego typu. Oczywiście, chodzi o to, że nie idziesz za burtę i masz za dużo, ale te przedmioty są must-haves dla produktywności i komfortu.

Odpowiednie biurka biurowe

Potrzebujesz tylko tyle biurek, ilu masz pracowników. Nie zakładaj, że potrzebujesz zapasowych "na wszelki wypadek". Nie potrzebujesz. Jeśli będziesz musiał zatrudnić kogoś jeszcze w bliżej nieokreślonym momencie w przyszłości, możesz wtedy zająć się kwestiami związanymi z biurkami. Na razie po prostu potrzebujesz wystarczająco dużo biurek dla wszystkich i musisz iść z opcjami, które oszczędzają miejsce i wyglądają elegancko. Jak o szkła biurka biurowe lub zakrzywione biurka, aby dopasować się do rogów? To zwalnia środek pokoju i pasuje do tematu.

Idealne minimalistyczne krzesło biurowe

Bez wątpienia najlepszą opcją są ergonomiczne krzesła biurowe. Można je regulować w zależności od potrzeb użytkownika i dlatego dobrze pasują do hot desking lub zwinnych środowisk pracy. Możesz również zdecydować się na eleganckie wersje, które nie są tak nieporęczne - ergonomiczne meble biurowe przeszły długą drogę od czasu ich pierwszego projektu!

Minimalne rozwiązania w zakresie przechowywania

Idea minimalistycznego biura może sprawić, że błędnie pomyślisz, że nie potrzebujesz żadnego przechowywania, ale to nie jest realistyczne. Zawsze będziesz potrzebował gdzieś przechowywać pewne rzeczy, w przeciwnym razie będą one zagracać przestrzeń i to jest sprzeczne z całym minimalistycznym projektem w każdym razie. Opcja dla małych szafek, które pasują do odcienia wystroju, takich jak pod biurkiem drewniane jednostki magazynowe, lub jednostki, które działają pod przestrzenią okienną. Po prostu pamięta no iść overboard i pewny unikać unsightly starych metalowych filing gabinety.

Biurka z regulacją wysokości lub biurka z regulacją wysokości

Wszyscy wiemy, że siedzenie zbyt długo nie jest zdrowe i pracownicy biurowi są z pewnością narażeni na problemy zdrowotne związane z tym. Dlatego rutyna "siadaj i stój" jest dobrym sposobem na to, by pracownicy więcej się ruszali. Możesz z łatwością włączyć biurka z wysokością stania lub biurka z regulacją wysokości do minimalistycznego projektu biura.

Te cztery biurowi meble wybory są konieczne tworzyć funkcjonalną, produktywną i zdrową przestrzeń pracy wśród minimalistycznego projektowego briefu.

Zobacz również