Dlaczego planując remont, należy myśleć o przyszłości?

Kiedy jesteś w trakcie ekscytującego remontu biura, łatwo jest utknąć w tu i teraz. Wiesz, czego chcesz w danym momencie, i z zapałem dążysz do tego, aby to osiągnąć! To zrozumiałe, ale co z przyszłością? Czy planujesz powiększyć grono swoich pracowników? Czy myślisz, że będziesz potrzebować więcej miejsca na dodatkowe biurka?

Wszystkie te kwestie należy wziąć pod uwagę podczas planowania remontu. Jeśli tego nie zrobisz, za rok lub dwa będziesz musiał przeprowadzić kolejny remont, a to może okazać się bardzo kosztowne! W Calibre używamy wielu różnych narzędzi, aby pomóc w zaprojektowaniu idealnej przestrzeni biurowej, w tym projektowania wspomaganego komputerowo (CAD). Wiedząc, czego będziesz potrzebować w przyszłości, np. chcąc powiększyć salę posiedzeń, a może wyposażyć ją w eleganckie skórzane krzesła, zaoszczędzisz pieniądze i stres w dłuższej perspektywie.

Powinieneś także zastanowić się nad tym, jakie meble chcesz mieć teraz, ale także nad tym, jakie będą Ci potrzebne w przyszłości. Na przykład, czy myślisz o wprowadzeniu strefy wypoczynkowej, ale jeszcze nie do końca? A co z sofami biurowymi? Zajmują one dużo miejsca, więc wiedza o tym, czego potrzebujesz, pozwoli Ci to osiągnąć bez stresu w przyszłości.

W trakcie remontu pamiętaj, aby pomyśleć również o recepcji. Jest to obszar, w którym klienci i klienci będą tworzyć swoje pierwsze wrażenie, więc przejdź do czegoś równie imponujące! Co powiesz na niebieskie i szklane lady recepcyjne w stylu funky? Zapewniają one spokojną, wyciszającą atmosferę, a jednocześnie wyglądają bardzo atrakcyjnie.

Czy masz jakieś wskazówki dla wszystkich, którzy planują obecnie remont biura?

Zobacz również