Wielokolorowe materiały na fotele i krzesła biurowe.

Coraz częściej można zauważyć w wielu biurach zabawę z kolorami. Mocne kolorowe akcenty zaznaczają indywidualność pomieszczeń biurowych, a gra kolorów to nie tylko kolorystyka ścian i dodatków, ale również mebli, w tym foteli i krzeseł.

W większości biur przeważają stonowane kolory, takie jak biel, beże, szarości i brązy. Kolorowe meble przełamują nudę i stereotypowe podejście do wystroju wnętrz i pięknie potrafią się skomponować się z całością aranżacji. Krzesła i fotele są zawsze obecne w poczekalniach firmowych, w salach konferencyjnych, w firmowych holach i korytarzach, aby klienci lub pracownicy mogli na nich wygodnie spocząć i zrelaksować.

Kolorowe i niebanalne siedziska świetnie potrafią wpasować się w atmosferę panującą w tych miejscach, dodając nutę szaleństwa i humoru, co znacznie ułatwia kontakty międzyludzkie i komunikację. Kolorowe krzesła można wpasować do biur urządzonych w stylu minimalistycznym, czyli tam gdzie zasadą jest aby nie mnożyć ilości mebli i dodatków biurowych, ale gra kolorami jest jak najbardziej wskazana. Większość dużych firm obecnie stara się urządzać swoje biura właśnie stosując zasady minimalizmu, co sprzyja podniesieniu efektywności i komfortu pracy.

krzesło w wyrazistym kolorze Styl minimalistyczny wprowadza do pomieszczeń biurowych ład, porządek i funkcjonalność, eliminując wszystko co jest zbędne i powoduje dekoncentrację. W biurze urządzonym w takim stylu, widać umiar w dodatkach, oszczędność w doborze mebli, świetnie dobrane oświetlenie oraz grę tonacji kolorów na ścianach oraz podłogach. Tutaj wielokolorowe krzesła o soczystych, mocnych barwach, staną się niebanalną kompozycją i miłym akcentem.

Ożywią każde wnętrze, szczególnie jeśli barwami dominującymi we wnętrzu jest biel lub beże, a przez to stają się zbyt monotonne i porostu nudne. Świetną propozycją dla biur są kolorowe krzesła, których nogi wykonane są z przezroczystego materiału, co tworzy wprost genialne wrażenie wizualne. Równie ciekawe są krzesła w futurystycznych kształtach, które sprawdzą się w poczekalniach dla gości i klientów. Wkomponują się zarówno do biur urządzonych nowocześnie, jak i do tych w stylu tradycyjnym.

Zobacz również