Najlepsze zagraniczne przestrzenie co-workingowe, których warto spróbować

Jeśli niedawno zdecydowałeś się na pracę zdalną i próbujesz znaleźć swój sposób na znalezienie miejsca, do którego mógłbyś się udać i jak zorganizować swój dzień pracy, z pewnością masz już za sobą sporo poszukiwań. Z pewnością wiesz już wszystko o przestrzeniach co-workingowych i o tym, że są one przydatne dla pracowników pracujących w ruchu, pełne ergonomicznych krzeseł i świetnych możliwości nawiązywania kontaktów.

Jeśli chcesz być tak produktywny, jak to tylko możliwe, a przy tym zobaczyć najlepsze widoki, musisz znać najlepsze miejsca do pracy zespołowej, do których warto się udać. Obecnie jest ich niezliczona ilość, a odróżnienie dobrych od złych może być trudne.

Jeśli nie jesteś pewien, gdzie się udać, sprawdź tę infografikę, pokazującą najlepsze przestrzenie co-workingowe w najpopularniejszych miejscach dla cyfrowych nomadów na całym świecie.

Źródło: www.eurostartentreprises.com/business-advice/item/64-how-to-become-a-digital-nomad

Czy któraś z tych propozycji przypadła Ci do gustu? Wszystkie wymienione przestrzenie do pracy grupowej zwykle szybko się rezerwują, więc warto zapytać o nie z wyprzedzeniem. Są one również wyposażone w wielofunkcyjne meble biurowe, szybki Internet, a w większości z nich można napić się darmowej kawy!

Wybór odpowiedniej przestrzeni do pracy to różnica między dotrzymywaniem terminów i cieszeniem się zdalnym życiem a koniecznością wykonywania mnóstwa pracy, której po prostu nie da się ogarnąć. Brak stałego biurka do pracy może być dla niektórych trudny, ale przy odrobinie planowania i rozważnego myślenia, życie cyfrowego nomady może być niezwykle satysfakcjonujące.

Czy masz jakieś inne świetne miejsca do współpracy, o których mógłbyś wspomnieć?

Zobacz również